powrót  do strony głównej
         Czerwiec  2021

2 czerwca

Pedagodzy i uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie zaprosili przedszkolaków miasta Jaworzna do wysłuchania online audycji muzycznych. Jedną z nich była bajka muzyczna stworzona przez uczennice klas fletu „Zaczarowany flet Luny”. Zaciekawieni przedszkolacy z przyjemnością wysłuchali audycji muzycznych. Zaznajomili się z wybranymi instrumentami muzycznymi, ich budową, dźwiękami, wybranymi terminami muzycznymi

8 i 16 czerwca

To bardzo ważne dni dla przedszkolnej społeczności. Właśnie pożegnaliśmy starszaków z grup „Smerfy” i „Ekoludki”. Cztery lata w przedszkolu szybko minęły.  Był to czas niezwykły i niezapomniany. Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Wśród piosenek, wierszy i tańców zakończyli pierwszy etap swego nauczania. Otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i upominki. Wszystkie dzieci, które po wakacjach rozpoczną naukę serdecznie ściskamy, dziękujemy za wspólne chwile i życzymy samych sukcesów na kolejnym etapie edukacji. Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy naszym wychowankom dużo słońca, bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń i uśmiechu na co dzień.