powrót  do strony głównej
aktualnościaktualnościaktualności  Maj  2021 aktualnościaktualnościaktualnościaktualności

10 maja

W tym dniu ponownie odbyło się spotkanie z p. fizjoterapeutką
w ramach projektu „Mam apetyt na zdrowie”. Celem zajęć było poznanie ogólnej budowy człowieka oraz propagowanie zdrowego trybu życia wśród przedszkolaków i ich rodzin. Warsztaty mogli obejrzeć online również rodzice.

13, 14 ,19 maja

Tym razem gościliśmy w naszym przedszkolu p. psycholog, która prowadziła warsztaty mające na celu wskazanie dzieciom pożądanych zachowań w grupie przedszkolnej  i w domu oraz radzenia sobie z emocjami. Spotkania prowadzone były w ramach projektu „Mam apetyt na zdrowie”

16 maja

Przedszkolacy najstarszych grup uczestniczyli w warsztatach pt. „Sieciaki”  prowadzonych przez przedstawicielkę Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jaworznie. Ich celem było przekazanie dzieciom wiedzy na temat zagrożeń płynących z niekontrolowanego korzystania z internetu oraz możliwości ich unikania

27 maja

W ramach współpracy z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Jaworznie dzieci z najstarszych grup II i III uczestniczyły w warsztatach: „Zły dotyk”. Zajęcia prowadzone przez p. pedagog uwrażliwiły przedszkolaków na sytuacje zagrażające ich bezpieczeństwu w środowisku rodzinnym i społecznym.